Правила та умови

  1. Загальні положення І ПОРЯДОК ДІЇ

1.1. Ця Угода користувача (далі – Угода) являє собою оферту умов і положень по користуванню сайтом wonderwall.com.ua (далі – Сайт), в особі Адміністрації Сайту і фізичними або юридичними особами (далі – Користувач).

1.2. Користувач, при використанні можливостей і функцій сайту зобов'язаний виконувати цю Угоду і Політику конфіденційності. Якщо Користувач не згоден з ними, то він повинен покинути Сайт і утриматися від будь-яких дій на Сайті.

1.3. Ця Угода набуває чинності при першому відвідуванні сайту користувачем. Перегляд сторінок, реєстрація, оформлення замовлень, інші дії користувача означають його приєднання до цієї Угоди і Політики конфіденційності. Умови, викладені в цій Угоді, поширюються на всіх користувачів, незалежно від наявності або відсутності облікового запису.

1.4. Адміністрація сайту залишає за собою право на внесення змін та доповнень до цієї Угоди без попереднього повідомлення користувачів. Зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

1.5. Отримання, обробка та використання персональних даних користувача здійснюється на підставі Політики конфіденційності.

 

  1. ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

2.1. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації Сайту. Всі виключні майнові авторські права на Сайт належать Адміністрації Сайту. Весь вміст сайту, включаючи елементи дизайну, текстові, графічні елементи, програмне забезпечення, фото-, відеоматеріали і т.д., захищені законодавством України про авторське право, торгову марку та іншими законами, що захищають інтелектуальну власність.

2.2. Використання сайту Користувачами можливо тільки в рамках Угоди і законодавства України про права інтелектуальної власності.

2.3. Адміністрація сайту надає дозвіл Користувачу переглядати і завантажувати інформацію з сайту виключно для особистого некомерційного використання.

2.4. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, будь-які частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл дано Користувачеві Адміністрацією Сайту.

2.5. Будь-яке використання інформації з сайту на інших сайтах або в соціальних мережах забороняється.

2.6. Адміністрація може змінювати оформлення Сайту, його структуру, набір сервісів, правила його роботи, доповнювати скрипти/плагіни, видаляти, додавати товари і послуги, що надаються, міняти їх опис і вартість в будь-який час без попереднього повідомлення користувачів.

2.7. Користувач не зобов'язаний для повноцінного використання всіх можливостей сайту проходити процедуру реєстрації, але при оформленні замовлення він зобов'язаний вказувати достовірні особисті дані.

2.8. Для доступу в особистий кабінет, в якому зберігаються дані про замовлення, Користувач проходить процедуру реєстрації через мобільний номер телефону, верифікація якого здійснюється за допомогою текстового повідомлення (sms), також Користувач може зареєструватися шляхом введення реєстраційних даних з акаунтів Facebook і Google.

2.9. При виникненні питань, проблем у використанні сайту, Користувач може зв'язатися з технічною підтримкою, використовуючи контактну інформацію, зазначену на Сайті, в робочі дні з 10.00 до 19.00. Технічна підтримка надається безкоштовно.

 

  1. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ

3.1. Сайт надає можливість Користувачам отримати поліграфічні послуги з друку картин, фотографій і фотокниг. Перед замовленням друкованої продукції Користувачеві настійно рекомендується ознайомитися з матеріалами в розділі «Оплата і доставка», а також проаналізувати інформацію на сторінках товарів і послуг, де описано, що саме включає в себе надання послуг та технічна інформація про друк товарів.

3.2. Щоб оформити замовлення, Користувач повинен заповнити електронну форму, перейти на яку можна зі сторінки окремого товару.

3.3. Замовлення на друк фотографій і картин відбувається шляхом завантаження користувачем будь-якої кількості власних фотографій з власного електронного пристрою (комп'ютер, ноутбук, планшет, смартфон) або соціальної мережі Facebook або Instagram і вибору відповідних параметрів для друку як-то різновид фотопаперу або полотна, формат, кількість примірників тощо.

3.4. Повну відповідальність за зміст графічної складової друкованої продукції несе Користувач, який надав цю інформацію при замовленні.

3.5. Оплата товару здійснюється за допомогою електронних платіжних систем, готівкою при отриманні товару, або по сформованому системою рахунку у відділенні банку. Способи оплати передбачені розділом сайту «Оплата і доставка».

3.6. Фактичний термін доставки залежить від обраного способу доставки та населеного пункту одержувача. Способи доставки передбачені розділом сайту «Оплата і доставка».

3.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за псування товару або затримку доставки, що відбулися з вини служб доставки.

3.8. Неможливість передачі замовлення одержувачу з його вини (неявка в пункт видачі, недотримання термінів отримання) буде розцінюватися як відмова від товару. В такому випадку товар повертається назад, а замовлення вважається анульованим.

3.9. Обмін або повернення товару належної якості, не підійшла по дизайну, розміру, матеріалу і іншим параметрам, затвердженим раніше не проводиться відповідно до Постанови КМУ № 172 від 19 березня 1994 «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів».

3.10. Користувач погоджується з тим, що колір готової продукції може незначно відрізнятися від кольорів, що відображаються на моніторі, в зв'язку з принциповими розбіжностями відтворення кольорів в колірних моделях RGB (монітор) і CMYK (друк). Товар, що має зазначені розбіжності, є товаром належної якості.

3.11. У разі виявлення неналежної якості товару, Користувач має право звернутися до Адміністрації Сайту через форму зворотного зв'язку або за телефонами або електронною поштою, вказаними в розділі «Контакти». Питання про повернення сплачених коштів, заміну товару на аналогічний або компенсацію у вигляді знижки розглядаються Адміністрацією Сайту в індивідуальному порядку тільки після надання фото товару неналежної якості або повернення товару.

3.12. Будь-який Користувач, який оплатив замовлення, може опублікувати відгук – повідомлення, що містить його особисту думку про якість пропонованих Сайтом товарів або послуг, а також свої рекомендації по використанню цього ресурсу або попередження. Відгук подається через спеціальний інтерфейс.

3.13. Сайт залишає за собою право змінювати, відхиляти чи видаляти відгуки на свій розсуд. Пропозиції залишити відгук розсилаються тільки з метою проведення опитування і не містять будь-яких подальших комерційних пропозицій, запрошень чи заохочень.

3.14. Адміністрація зобов'язується не використовувати в своїх цілях і не поширювати без згоди користувача його особисті фотографії, завантажені під час оформлення замовлення.

 

  1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

4.1. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неналежне виконання зобов'язань перед користувачами, якщо воно обумовлено обставинами непереборної сили (форс-мажор).

4.2. У разі недбалого ставлення користувача до захисту даних авторизації і скоєного внаслідок цього незаконного втручання в особистий кабінет, Користувач сам відповідає за можливі збитки.

4.3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах сайту, за порушення його роботи, за втрату інформації, заподіяння моральної, матеріальної або будь-якої іншої шкоди, що виникла в результаті використання Сайту.

4.4. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність поданої на Сайті інформації. Вся інформація та матеріали надаються без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих.

4.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповну, неточну, некоректну зазначену інформацію Користувачем своїх особистих даних під час оформлення замовлення.

4.6. При виникненні проблем у використанні сайту, незгоди з умовами та положеннями Угоди, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, Користувач може звернутися до Адміністрації Сайту для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов'язання з надання своїх послуг будь-якому Користувачеві, який навмисне порушує приписи Угоди і функціонування роботи Сайту.

4.7. З метою вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і приймати технічні та юридичні заходи для припинення доступу до Сайту користувачів, що створюють згідно з висновком Адміністрація сайту, проблеми у використанні Сайту іншим Користувачам, або користувачів, які порушують вимоги Угоди.

 

  1. Вирішення спорів І ЗАКОНОДАВСТВО

5.1. Всі суперечки між Адміністрацією Сайту і Користувачем вирішуються в досудовому порядку. У разі якщо таким чином рішення спору неможливо, то спір передається на розгляд суду.

5.2. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.