Багетна майстерня

Скло Антиблікове - розсіює відблиски світла (не так сильно відзеркалює, ніж звичайне). Оскільки звичайне скло відбиває світло, то при певному куті огляду твір або не видно, або ж світло буде бити в очі. При використанні антиблікового скла такої незручності не виникне.
· Захищає роботу не тільки від фізичного впливу (як звичайне скло), але і від шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Знижуючи негативні ефекти від впливу падаючого світла, антиблікове скло збереже всю пишноту зображення, будь-то делікатна, що вимагає належного догляду графіка і картина, написана вугіллям, акварель, гуаш, вишивка, фотографія, або ж олійний живопис.

Звичайне скло завдяки поліровці стає ідеально рівним і прозорим. Воно не містить вкраплень і не дає спотворень. І все ж це звичайне скло, яке відблискує, чудово фіксує відбитки пальців і досить чітко відображає те, що відбувається навколо, особливо коли на зображенні, яке воно закриває, переважають темні тони.

Коли в рамках для фотографій застосовується звичайне скло, виникає проблема з сприйняттям фотографій, пов'язана з появою на склі відблисків від освітлювальних приладів.

У нас дуже великий асортимент рамок для будь-якої картини.

Можлива послуга перефарбовування рамки.

У нас дуже великий асортимент паспарту для будь-якої картини.